Betboo ATM’den Para Çekme

Para kazandırabilecek kapasitede olan ve her zaman kullanıcılarını memnun etmek için elinden geleni yapan Betboo, bundan sonra istediğinizden çok daha fazlasını kazanmanıza yardımcı olacak. Türkiye’de bulunan en eski kuruluşların başında gelmektedir. Yüksek oranlara sahiptir ve oluşturulacak kuponlarla daha fazlasını sunmaktadır. O halde siz de boş yere vakit geçirmeyin ve hemen onun kullanıcısı olarak para kazanmaya başlayın. Artık mobil cihazlardan da son derece basit bir şekilde giriş yapabilir ve nerede olursanız olun para kazanabilirsiniz. Bünyesinde çok sayıda para yatırma ve çekme yöntemi bulundurmaktadır. Bu sayede kolayca para yatırabilecek ve paranızı basitçe çekebileceksiniz. Yine de burada en fazla kullanılan yöntemlerin başında ATM gelmektedir. Peki Betboo ATM den para çekme işlemi nasıl yapılır? Eğer bunu merak ediyorsanız hemen yazının devamına bakabilirsiniz.

Betboo ATM Çekimi Nasıl Yapılır?

Kullanıcı dostu bir siteye sahip olan Betboo bünyesinde bulundurduğu özelliklerle alanının en başarılı platformlarından biri olduğunu gösteriyor. Siz de biliyorsunuz ki bu kuruluş sahip olduğu bütün ödeme yöntemlerini oldukça kolay bir şekilde kullandırıyor ancak burada en fazla ATM kullanılıyor. Peki ama siz de paranızı ATM ile çekmek ister misiniz? Eğer bunu isterseniz hemen şimdi Betboo para çekme yöntemleri sayfasına geçmelisiniz. Burada sizi pek çok seçenek karşılayacak. Oradan size uygun olan bankaya tıklayacaksınız. Ardından ATM seçeneğini seçeceksiniz. Daha sonra sizden istenen bilgileri eksik olmadan dolduracak ve çekmek istediğiniz tutarı yazacaksınız. Bu sayede ödeme talebi oluşturmuş olacaksınız. Peki ama ona tanımlanmış kuralları merak ediyor musunuz?

Betboo ATM Para Çekme Kuralları

Bütün ödeme yöntemlerine olduğu gibi ATM için de bazı kurallar bulunduran Betboo bundan sonra paranızı kolayca çekmeniz için bu kuralları kullanmanızı sağlayacak. Öncelikli olarak neden kurallar getirdiğini söylememiz gerekiyor. Bildiğiniz üzere bu kuruluş illegal olarak hizmet veriyor ve bu yüzden kullandığı banka hesapları tespit edilir edilmez kapatılıyor. Doğal olarak o da dikkat çekmemek ve sürekli para giriş çıkışı olmaması adına ödemelerine limitler koymuş. Artık ATM ile tek seferde en az 100 TL en fazla ise 1000 TL çekebileceksiniz. Komisyon alınmayacak ve kısa sürede ödemeniz yapılacak.

Yorum yapın