Betpas Hemen Havale

Curacao şans oyunları lisansına sahip olan ve kullanıcı memnuniyeti için elinden geleni yapan Betpas memnun kalarak kullanacaklarınızdan biridir. Burada son derece yüksek oranlar göreceksiniz. Ayrıca Casino oyunlarını mobilden bile Full HD oynayabileceksiniz. Bir kere bile donma, takılma gibi sorunlar yaşamayacaksınız. Ayrıca söylemek gerekirse yatırımlarınıza ciddi düzeye kadar eklemeler yapılacak ve kayıplarınız ciddi anlamda telafi edilecektir. Kullanıcılarının kolayca para yatırması ve çekmesi adına çok sayıda ödeme yöntemi edinmiştir. Artık hemen havale ve benzeri avantajlı yöntemleri kullanabileceksiniz. Herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Eğer ki Betpas hemen havale hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız yazının devamına göz atabilirsiniz.

Betpas Hemen Havale Yatırımı

Hesabınıza para yatırmak istiyorsanız hemen havale seçeneğini kullanabilirsiniz. Bilmelisiniz ki bununla para yatırmak sanıldığından daha kolaydır. Yapılması gerekenleri bilmeniz yeterlidir. Öncelikli olarak hemen havale bünyesinde bazı bankalar bulunmaktadır. Yani bazı bankalarla hızlı havale kabul etmektedir. Eğer ki onlardan birine sahip değilseniz kullanmanız mümkün değildir. Ayrıca yatırım limitlerine de dikkat etmelisiniz. Biliyorsunuz ki bu kuruluş illegal bir platformdur. Bundan dolayı banka hesapları bloke edilmektedir. O da bunu istemediğinden dolayı ödemelere düzen getirmiştir. Artık tek seferde en az 100 TL en fazla ise 10.000 TL yatırım yapabileceksiniz. Bu tutarlar arasında Betpas hemen havale ödemeniz kabul edilirken bu tutarlar dışında kalanlar gerçekleşmeyecektir.

Betpas Hemen Havale İle Para Çekme

Kazandığınız tutarları çekmek mi istiyorsunuz? O zaman Betpas bünyesinde yer alan ödeme yöntemlerinden istediğinizi kullanabilirsiniz. Eğer ki bir tavsiye istiyorsanız hemen havaleyi kullanmanızı söyleyebiliriz. Bu yöntem sayesinde paranızı sadece 5 dakika içerisinde alabilirsiniz. Hem de ne zaman isterseniz. Yani hafta sonu ve saatler çok geç olsa bile ödemenizi kolayca çekebilirsiniz. Tabii öncelikli olarak hemen havale için belirlenmiş olan bankalara bakmalısınız. Yani ödeme yapılabilecek banka hesaplarından birine sahip değilseniz hemen havaleyi kullanamazsınız. Eğer mevcutsa o zaman limitlere bakarak çekim talebinde bulunmalısınız. Yani tek seferde en az 100 TL en fazla ise 10.000 TL çekebilirsiniz. Bu rakamlar arasında talep vermeye dikkat etmelisiniz. Son olarak kullandığınız bir promosyon bulunuyorsa mutlaka onların çevrim şartlarını yerine getirmelisiniz. Aksi takdirde ciddi anlamda problem yaşayabilirsiniz.

Yorum yapın