1xbet Ukrayna İçin Bağış Yapacak!

Global çapta faaliyet gösteren, en güvenilir online bahis şirketleri arasında olan 1xbet, Ukrayna’ya bağış yapacak.

Bir süredir devam eden ve dünya gündemini sarsan Ukrayna’daki savaşa sessiz kalamayan 1xbet, insani yardım fonuna bağış yapacağını açıkladı. Ayrıca şirket yapılan açıklamalarda, Ukrayna’daki çalışanlarının can ve mal güvenliğini önde tuttuklarının altını çizdi.

1xbet, 1 Milyon Euro Bağışlayacak!

1xbet, Ukrayna’daki çalışanlarının can ve mal güvenliği için elinden geleni yapacağını söylediği gibi, ülke adına da bağış yapacak. Şirket, Ukrayna için 1 milyon Euro bağış yapacağını açıkladı.

Konuya dair açıklamalarda bulunan 1xbet sözcüsü, şu ifadeleri kullandı; “Ukrayna’da yaşanan krizden derin üzüntü duyuyoruz ve mümkün olan en kısa zamanda barışın tesis edilmesini umuyoruz. Ülkede, güvenliği ve huzuru en acil önceliğimiz olan birçok çalışanımız var ve kendileri ile sevdiklerine yardım edebilmek için gelen her şeyi yapacağız. Ayrıca açıkladığımız bu taahhüttün birçok Ukraynalıya acil destek sağlamasını ümit ediyoruz. Temennilerimiz ve dualarımız, bu çok zor zamanlardan geçen milyonlarca insan ile birlikte olacak.” Bağışla ilgili detaylar ilerleyen günlerde aktarılacak.

Yorum yapın